Články - Pojištění vozidel

Zpět

Akční nabídka: Sjednejte si povinné ručení ČSOB online s dálniční
známkou na rok 2020 zdarma!

Sjednejte si ČSOB autopojištění online

17.2.2020 (18:00)

 

Slevy pár procent, reflexní vesta nebo škrabka na sklo. To jsou různé bonusy, které Vám občas pojišťovna dá za sjednání povinného ručení právě u nich. ČSOB pojišťovna se však nyní pořádně rozmáchla a přišla s bonusem, za který už stojí změnit pojišťovnu! Skvělým bonusem je roční dálniční známka pro rok 2020, za kterou normálně zaplatíte 1500,- a to ke každému autopojištění s pojistnými minimálně 5.000,- korun, které si stihnete sjednat do 28.2.2020!

 

 

 

Podmínky pro získání dálniční známky k povinnému ručení ČSOB zdarma

 

Stačí si sjednat autopojištění v online aplikaci pojišťovny ČSOB nejpozději do 28.2.2020. Autopojištění musí být v minimální hodnotě pojistného 5.000,- což však pro pojištění vozidla není nikterak nereálná částka.

 

Pokud byste však zjistili, že Vaše povinné ručení je levnější a na dálniční známku zdarma nedosáhnete, můžete si sjednat také havarijní pojištění nebo některé z připojištění a tím požadavek pojistného 5.000,- splnit.

 

 

Může využít akční nabídku s dálniční známkou každý?

 

Akční nabídka pojištění vozidla na dálniční známku zdarma se nevztahuje na klienty, kteří v posledních 12-ti měsících již měli dané vozidlo pojištěno u ČSOB pojišťovny. Výjimkou je, pokud u ČSOB pojišťujete nové vozidlo, které v posledních 15-ti měsících u ČSOB pojištěno nebylo.

 

 

Aktuálně vozidlo pojištěné mám, tak se mě akce k pojištění vozidla ČSOB netýká

 

Nemusí to být úplně pravda. U pojišťovny ČSOB lze nastavit odložený počátek pojištění až o 3 měsíce. To znamená, že pokud si pojištění sjednáte 28.2.2020, můžete si nastavit platnost pojištění až od 30.5.2020 a případně nějakou dobu se Vám může stávající a nové pojištění i překrývat. Vhodná je tedy tato akce především pro všechny řidiče, kteří mají výroční svého stávajícího pojištění do konce Května!

 

 

 

Jak mohu vypovědět stávající pojištění auta? Budu za to něco platit?

 

Stávající pojištění lze vypovědět několik způsoby. První je, že požádáte svoji pojišťovnu o ukončení pojistné smlouvy dohodou „ihned“. Upřímně však – pojišťovna Vám nemusí vyhovět a zpravidla nevyhoví. Druhou možností je, vypovědět řádně stávající pojištění k „výročí“ Vaší smlouvy. To je vždy k datu, kdy jste pojištění sjednali. Toto datum je například stejné, jako máte na Zelené kartě „datum platnosti od“. Podrobnou informaci o výpovědi však naleznete zde, včetně potřebného formuláře.

 

 

 

Povinné ručení ČSOB s dálniční známkou zdarma si můžete sjednat zde:

Sjednat autopojištění online

Sociální sítě:

© 2018 Pojištění-Přehledně.cz