Články - Pojištění vozidel

Zpět

Recenze: Pojistěte si své auto havarijné proti krupobití a dalším
přírodním živlům již od 200,- korun na celý rok! Zde je naše recenze
na produkty pojišťoven Direct a Allianz!

Sjednejte si

 autopojištění online

02.7.2019 (20:21)

 

Letní bouřky děsí nejednoho řidiče a majitele vozidla a to především ty, kteří nemají možnost zaparkovat své auto v garáži nebo jej kroupy či vichřice přepadnou přímo na silnici. Taková průtrž mračen přijde možná třikrát do roka, ale nevyhne se žádné části naší země a přitom může znamenat mnohdy i desetitisícové škody na vozidle.

 

Přijde zpravidla nečekaně a náhle, takže často nestihnete vozidlo ani přikrýt plachtou proti kroupám či jinou přikrývkou, která je zrovna po ruce, ať je to třeba starý koberec.  jak se tedy můžete připravit na situaci, kdy Vám přírodní živel kam krupobití nebo například popadané větvě či celý strom při bouřce zničí auto? Nejjistějším způsobem je pojištění vozidla. To Vás chrání 24 hodin denně. Nezajistí sice, že se autu nic nestane, ale zaručí Vám, že Vás to aspoň nebude téměř nic stát - tedy finančně. Nepočítáme nyní cestu do servisu a opravu skla či karoserie. Ale jak se říká - jde hlavně o peníze.

 

Co se týká pojištění, pak se na toto riziko vztahuje havarijní pojištění, které však většina řidičů nemá sjednáno, protože jde buď pro ně o drahou záležitost v řádu tisíců korun ročně nebo jejich vozidlo je natolik staré, že by se jim havarijní pojištění nevyplatilo. Nicméně i u starého vozidla Vás může taková výměna čelního skla vyjít na pár tisíc korun, které ne každý má po ruce.

 

 

Projeli jsme trh a našli jsme řešení za pár korun!

 

Proto jsme pro Vás prošli trh českých pojišťoven a zjišťovali jsme, kde si můžete sjednat pojištění vozidla například jen proti živelním škodám , které bude dostupné opravdu pro všechny. A našli jsme! dokonce jsme zjistili, že si můžete své auto proti kroupám, vichřici, povodní a dalším živelným škodám pojistit již za 200,- korun ročně, což odpovídá 2 krabičkám cigaret nebo 6 pivům :)

 

 

Dvě pojišťovny Direct a Allianz Vám pojistí  auto klidně i na pouhý živel a to přes internet!

 

Našli jsme pro Vás dvě pojišťovny, které Vám umí pojistit Vaše vozidlo klidně i na samotné riziko přírodních živlů. Jde o pojišťovny Direct a Allianz, které toto pojištění nabízejí v rámci havarijního pojištění. Díky tomu, že si můžete sjednat toto riziko samostatně, bez ostatních rizik, tak si jej může v podstatě sjednat zcela kdokoliv. možnost sjednat pojištění přes internet Vám navíc umožní sjednat si pojištění z pohodlí domova a Vaše vozidlo tak může být pojištěno již od následujícího dne, kdekoliv v České Republice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Havarijní pojištění vozidla od pojišťovny Direct umí pojistit i samotný živel a to již za 200,- na celý rok!

 

Začneme recenzí pojišťovny Direct, protože z našeho pohledu nabízí zajímavější a flexibilnější řešení. U Directu své auto pojistíte na webu pojišťovny Direct a to přes Havarijní pojištění. V kalkulátoru si vyberete pojištění pouze pro Přírodní živly a to s limitem od 20.000,- až do celé hodnoty vozidla, dle Vašeho uvážení. Dále si můžete zvolit, zda pojištění má platit pouze v ČR nebo i v zahraničí. Nakonec si zvolíte spoluúčast, tedy částku kterou si z případné škody zaplatíte sami. Ta u Directu začíná již od 1% (minimálně 1.000,-korun) až do 20% (min. 20.000,-korun). Čím vyšší spoluúčast si zvolíte, tím je pojištění levnější.

 

 

Pojištění živelných nebezpečí svého auto u Direct pojišťovny si můžete spočítat zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Havarijní pojištění vozidla od pojišťovny Allianz Vám nabídne pojištění na celou hodnotu auta a fixní spoluúčast.

 

Havarijní pojištění u Allianz pojišťovny také nabízí samostatné připojištění Živelních rizik, bez jakéhokoliv jiného rizika. Bohužel nelze paušálně stanovit cenu takového pojištění, protože se počítá vždy z aktuální hodnoty vozidla, která je zároveň pojistnou částkou. Například však pro Škoda Octavia v hodnotě 250.000,- korun vychází pojištění živle se spoluúčastí 5.000,- korun, která je současné nejnižší možnou spoluúčastí, na 240,- korun ročně.

 

Oproti pojištění od pojišťovny Direct si u Allianz nemůžete stanovit libovolně pojistnou částku a spoluúčast je minimálně 5.000,- korun. Naopak se pojištění u Allianz vždy vztahuje vždy vztahuje i na zahraničí.

 

 

Pojištění živelných nebezpečí svého auto u Allianz pojišťovny si můžete spočítat zde

 

 

 

 

 

 

Sjednat autopojištění online

Sociální sítě:

© 2018 Pojištění-Přehledně.cz