Články - Pojištění nákladních vozidel

Zpět

Recenze: Asistenční služba TruckCare pro Vaši nákladní a kamionovou
dopravu od Europ Assistance

Sjednejte si

 autopojištění online

11.6.2019 (02:21)

 

Nákladní a kamionová doprava je velmi specifická co se pojištění týká a proto Vám v této recenzi chceme přiblížit jeden z produktů pojištění asistenční služby, která je určena pro nákladní vozidla nad 3,5 tuny a to konkrétně recenzi produktu TruckCare od společnosti Europ Assistance!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O společnosti Europ Assistance - celosvětové asistenční skupině s tradicí více než 50 let ve více než 166 zemích světa

 

Společnost Europ Assistance vznikla již v roce 1963 a v současné době obsluhuje více než 300 milionů klientů, kterým poskytuje asistenční služby, ať již motoristické pro osobní a nákladní vozidla, motocykly, tak majetkové asistence, například při  živelných událostech. V České Republice společnost Europ Assistance působí již od roku 2001 a za tuto dobu se stala velmi oblíbeným partnerem nejen českých řidičů, ale také českých pojišťoven.

 

 

TruckCare, aneb když tahač potká nehoda či porucha

 

Neexistuje snad jiná forma silniční dopravy, která by byla tolik namáhaná a tudíž náchylná na poruchu či nehodu jako je právě nákladní, kamionová a přepravní doprava. Zároveň nařízený odtah či překládka kamionu také není zrovna finančně levnou záležitostí. S tím také souvisí rychlost, protože ta je v kamionové přepravě až na prvním místě a tudíž pohotová a rychlá pomoc může výrazně snížit finanční dopady přepravce v krizové situaci.

 

Uvědomuje si tato všechna rizika společnost Europ Assistance ve svém produktu asistenční služby TruckCare? Pojďme se na něj mrknout blíže a .. znejte sami!

 

 

Pro koho a jaká vozidla je produkt TruckCare určený?

 

Asistenční službu si můžete sjednat buď pro Tahač, Návěst nebo pro celou soupravu. V případě, že si pojišťujete samotný návěs, pak se asistence vztahuje na ten konkrétní návěs, který pojišťujete. Pokud s jedním tahačem využíváte více návěsů na střídačku, pak je pro Vás lepší pojištění soupravy, protože zde se asistence vztahuje na jakýkoliv návěs, který za tahačem máte připojen.

 

Asistenci lze pak sjednat pro tahače a návěsy až do 15-ti let stáří a do celkové hmotnosti 48 tun.

 

 

 

Sjednejte si asistence TruckCare od Europ Assistance nyní

Zadat poptávku

Sjednejte si asistence TruckCare od Europ Assistance nyní

Zadat poptávku

Sjednat autopojištění online

Sociální sítě:

© 2018 Pojištění-Přehledně.cz