Články - Pojištění motocyklů

Zpět

Asistence pro motorku? Do celé Evropy s jistotou motorkářské
asistence Moto Care od Europ Assistance nyní s 10% slevou!
slevový kód: pojisteniprehledne

Sjednejte si

Moto Care online

10.6.2019 (23:30)

 

 

Nebaví Vás jezdit pouze "kolem" garáže a rádi byste se vydali na svém dvoukolém miláčkovi dál od domova? Pořádný motorkář chce brázdit silnice a pořádný trip i za hranice České Republiky k tomu prostě patří. Co ale dělat, když se něco stane a Vy desítky kilometrů od domova budete potřebovat pomoc? Ať již Vaši motorku potká porucha nebo ji položíte kolama nahoru, řešíte jak se dostat do servisu nebo domů.

 

Ne každý má přitom kamaráda, který by pro něj mohl okamžitě přijet a minimálně tak budete řešit, kde strávit minimálně noc než si pro Vás někdo přijede. Pokud Vás nehoda či porucha navíc potká v zahraničí, tak i kamarád nemusí mít možnost Vám pomoci.

 

 

Asistence šitá na míru motorkářům, to je Moto Care od Europ Assistance

 

Asistenční služba Europ Assistance proto přišla se silniční asistencí šitou na míru přímo pro motorkáře a s produktem Moto Care tak garantuje jistotu na cestách všem řidičům. O spolehlivosti Europ Asistance svědčí čísla, kdy za rok 2018 odbavila více než 100.000 případů silniční asistence, z toho přes 82.250 odtahů vozidel ve více než 166 zemích celého světa. 9 z 10 řidičů ,kteří byli nuceni službu asistenční pomoci využít by asistence Europ Assistance doporučili svým přátelům.

 

 

Výhodná roční cena moto asistence a nyní navíc sleva 10% na roční pojistné!

 

Asistence s platností na celý rok běžně stojí jen 1.090,-, přičemž s námi nyní můžete využít akční slevu 10%. Ročně Vás tak jistotu na dvou kolech vyjde pouze na 981,- korun. Je super mít spoustu přátel, ale ještě lepší je mít jistotu. Jistotu, že pomoc přijede do několika málo desítek minut, kdekoliv na Vašich cestách a především, že se profesionální asistenční služba postará s patřičnou kvalitou o Vaši motorku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Europ Assistance je moderní a proto si pomoc zavoláte jedním kliknutím s přesností ne metry!

 

Díky propracované mobilní aplikaci  EAutoCare, kterou si můžete stáhnout zdarma jak pro mobilní telefony Android tak Apple, si jednoduše jedním tlačítkem přivoláte asistenční službu, která navíc servisu díky GPS souřadnic pošle Vaš přesnou polohu. A to není vše! Jakmile Vám bude přiděleno asistenční vozidlo, můžete jeho polohu sledovat on-line a přesně tak víte kde se nachází a za jak dlouho pro Vás přijede. Vy si tak můžete například v klidu skočit na kafé a hlavně, máte opět jistotu na čem jste.

 

 

V jakých situacích Vám asistenční služba Moto Care pomůže?

 

Moto Care Vám na cestách pomůže v mnoha situacích jejichž podrobný výčet naleznete přímo v přehledné tabulce produktu Moto Care zde. Nicméně Vás určitě zaujmou situace jakou jsou:

 

 • zajištění zásahového vozidla
 • odtažení a úschova Vašeho motocyklu
 • ubytování pro řidiče a spolucestujícího
 • zajištění pokračování v cestě do Vašeho cíle než bude motocykl opraven
 • repatriace motocyklu
 • náhradní vozidlo až na 5 dní
 • pomoc v případě defektu pneumatiky
 • pomoc v případě vybití baterie
 • pomoc v případě nedostatku paliva
 • a mnoho dalšího...

 

Limit pro asistenční služby:

 

 • 35,000,-Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S naším slevovým kódem: pojisteniprehledne ve výši 10% zaplatíte jen 981,-Kč / rok

 

 

 

 

 

Využij slevový kód na roční asistenci Moto Care ve výši 10%

Sjednej si asistenci zde a využij slevu

(Slevový kód je: pojisteniprehledne  platnost kódu je do 30.9.2019)

Sjednat autopojištění online

Sociální sítě:

© 2018 Pojištění-Přehledně.cz