Články - Pojištění psa a kočky

Zpět

Recenze: Pojištění psa a kočky od PetExpert! Jaké je pojištění a
zkušenosti s PetExpert

Sjednejte si pojištění

psa PetExpert on-line

16.2.2020 (01:00)

Pojištění psů a koček PetExpert bude pro mnohé z Vás zcela neznámé pojištění, o kterém nikdy neslyšeli. Petexpert nepochází totiž na rozdíl od jiných produktů zaměřených na pojištění domácích mazlíčků od mediálně známých tradičních pojišťoven jako je pojištění psů od Generali České pojišťovny, ČPP, Slavia pojišťovny či Halali pojišťovny.

 

V případě pojištění psů a koček od PetExpert jde o velmi specializované pojištění, které vzniklo na základě analýzy produktů pro pojištění psů po celém světě a jehož cílem je vyplnit mezeru v tomto odvětví, která v Česku skutečně je. Přestože je v České Republice široká síť mnoha pojišťoven, tak pojištění mazlíčků u nás obecně celkem pokulhává, což je na vyhlášenou zemi "pejskařů" celkem škoda.

 

Nicméně na úvod je třeba říci, že se není čeho obávat, protože pojištění PetExpert je upsáno pod ČSOB Pojišťovnu, tudíž za sebou má velmi silného a stabilního partnera v podobě jedné z největších českých pojišťoven.

 

 

 

 

"85% českých veterinářů je partnerem pojištění PetExpert"

 

 

 

 

Všichni zaměstnanci v PetExpert jsou pejskaři, a proto je naše pojištění pro psa vždy ve správných rukou

 

Když jsem se setkal se zástupcem PetExpert, tak mě velmi zaujala myšlnka, kterou se v PetExpert řídí. Všichni pracovníci v PetExpert, musí mít psa. Ďábel tkví v detailech a tohle je přesně ten detail, který činí produkt tím, čím je. Myšlenka, že zákazník má jistotu, že vždy komunikuje s člověkem, který řeší se svým psem stejné peripetie je úžasná. co si budeme říkat, vždy záleží jen na lidech a pokud "Váš osud" závisí na lidech, kteří myslí stejně jako Vy, pak máte mnohem větší šanci nalézt pochopení Vašich problémů.

 

Z mnohaleté zkušenosti v oblasti financí mohu potvrdit, že je právě toto často rozhodující detail. Že Narazíte na správného člověka, který Vás chápe a rozumí Vaší situaci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PetExpert unikátní a originální pojištění psa

 

Pojištění psů a koček PetExpert není jen o pojištěných rizicích a limitech, ale především o základní myšlence toho, jak by vlastně pojišění mělo ideálně fungovat. Proto je velmi pozitvní, že v PetExpert se zaměřují především na ty, komu má být případné plnění vyplaceno. tedy ve většině případů. Vě většině případů si pojištění pro psa sjednáváte pro případ veterinárního zákroku na léčbu nemoci či úrazu pejska.

 

PetExpert se proto zaměřuje na přímé propojení s veterináři, kteří si zákrok nechávají proplatit přímo od pojišťovny. V současné době PetExpert spolupracuje přibližně s 85% zvěrolékařů v České Republice, což je samo o sobě jasným důkazem, že má velkou podporu široké odborné veřejnosti.

 

 

U veterináře zaplatíte pouze spoluúčast

 

Díky pojištění od PetExpert fakticky u veterináře hradíte pouze spoluúčast ve výši 10%, a zbytek ošetření si veterinární ordinace automaticky nechává priplatit od pojišťovny. Vy se tak na rozdíl od ostatních pojištění psa, která nabízí konkurence nemusíte starat o proplácení faktur. Stejně tak sami veterináři vítají, když je Váš pejsek či kočka pojištěn u PetExpert, protože mají jistotu, že během pár minut od zaevidování zákroku jim pojišťovna posílá úhradu léčby.

 

 

Ošetření pouze u smluvního veterináře

 

Za možné nevýhody lze považovat to, že v případě pojištění PetExpert musíte ošetření provádět u smluvního veterináře PetExpert. Přímé odškodnění veterináři je totiž hlavní myšlenkou celého pojištění. Tuto nevýhodu dle nás však téměř zcela anuluje fakt, že PetExpert má smluvní vztah s přibližně 85% českých zvěrolékařů a tudíž většina pejskařů tuto "podmínku" splňuje.

 

Pro ty z Vás, kteří v současnosti využíváte služeb nesmluvního veterináře by tedy pojištění obnášelo jeho změnu.

 

 

Sjednat autopojištění online

Sociální sítě:

© 2018 Pojištění-Přehledně.cz